KONAKLAMA ALTYAPIMIZ
Ön rezervasyon ve bilgi için: info@belentepe.org - 0532 614 9943

Misafir Odalarımız

3 adet banyo tuvaletli misafir odamız mevcuttur. Odalarda 2-3 kişi kalabilir. Güneş ısıtmalı sıcak su mevcuttur. Kalorifer sistemi vardır.

Misafir odaları doğu bakılı ve kuzeyi ile batısı toprak altındadır. Ayrıca çatısı da yeşil çatıdır – yazın serin kalır, kışları da soğuk olmaz.

Hobit Evi

2 veya çocuklu 3 kişilik bir ailenin kalabileceği çok keyifli bir mekandır. Banyo tuvaleti mevcuttur. Güneş ısıtmalı sıcak su mevcuttur. Kalorifer sistemi vardır.

2-3 kişinin kalabileceği çok keyifli bir mekandır. Banyo tuvaleti mevcuttur. Evin doğusu dışındaki tüm kısmı toprakaltındadır. Yazları serin olur. Önündeki gölet keyifli bir manzara sunar.

Kubbemiz

2-3 kişinin kalabileceği çok keyifli bir diğer mekandır. Çiftliğin merkezindedir. En büyük özelliği içindeki benzersiz akustiktir, harika müzik dinletileri yapılır. Şömine soba ile ısıtılır. Kubbe arkasında ortak (erkek-kadın ayrı) banyo tuvaletler vardır.

2-3 kişinin kalabileceği çok keyifli bir diğer mekandır. Çiftliğin merkezindedir. En büyük özelliği içindeki benzersiz akustiktir, harika müzik dinletileri yapılır.

Köy Odamız

8 kişinin kalabileceği 2 kişilik oda ve 6 kişilik salondan oluşur. Ortak banyo/tuvaletlerin hemen yanındadır. Çiftliğe gelen gönüllüler, çocuk ve gençlik kamplarında gençler burada konaklar.

Toplanma/Dinlenme/Yemek Alanlarımız

Mutfağın önündeki manzara bakılı terasımız, kubbenin yanında yağmurdan, yazın sıcaklardan korunaklı çardağımız, ahşap kubbemiz çok sayıda kişinin bir arada buluşmasına, yemeklere, aktivitelere, dinlenmeye olanak sağlar.